Букет із польових квітів своїми руками – просто, красиво і незвично!

букет в шляпной коробке фото

У польових квітах відсутні пафосність і розкіш, але кожна квітка в букеті доповнює одна одну й допомагає побачити справжню красу «сусіда». Вони – символ природної чистоти і невинності! Щоб подарувати букет польових квітів, не потрібно бути ні мільйонером, ні безстрашним лицарем. Найголовніше – віддатися почуттям і докласти трохи фантазії, щоб зібрати в одній квіткової композиції найяскравішу палітру фарб.

Кому можна дарувати польові квіти

Букет з польових квітів – це чисто жіночий букет! Приводом для того, щоб вручити такий подарунок може бути будь-яка подія, починаючи від простого знаку уваги та закінчуючи урочистим ювілеєм. При виборі потрібно враховувати, що такі квіти найбільше доречні в якості подарунка для особливо близьких людей: для матері, дочки, бабусі, тітки, племінниці, дружини, коханої жінки, співробітниці.

Найчастіше саме з польових квітів складають весільні букети, наприклад, навіть у Кейт Мідлтон у весільному букеті були скромні конвалії, які є символом чистоти й непорочності.

Як зібрати ідеальний букет

На відміну від традиційної квіткової композиції, де використовуються, наприклад, троянди або гладіолуси, бутони польових квітів виглядають більш дрібно. Однак за рахунок того, що квіток дуже багато і вони всі настільки різні, букет виглядає дуже пишно та органічно. Дуже добре виглядають разом:

  • ніжні ромашки;
  • оксамитові маргаритки;
  • милі дзвіночки;
  • пристрасні маки;
  • чарівні волошки;
  • простенькі незабудки.

Крім квітів до букета можна додавати такі оригінальні деталі як колоски, стебла зеленої трави або широке листя мати-й-мачухи, кульбаби.

Пам’ятайте, що краще не брати ті квіти, що ростуть на узбіччі або біля промислових об’єктів! Якщо немає часу їхати за ними за місто, звертайтеся до нашого інтернет-магазин.у Ми пропонуємо купити розкішні півонії в Рівному або замовити з доставкою інші весняні квіти: ромашки, іриси, тюльпани, бузок.

букет тюльпанов фото
Для замовлення квітів телефонуйте
☎ +38(098)388-27-00 (Viber WhatsApp)