Квіти в капелюшних коробках

21 ніжно-рожева троянда в коробці фото

Сучасні флористи вигадують різні варіації й складають найрізноманітніші композиції з живих квітів, прикрашаючи їх стрічками, пакувальним папіром та безліччю інших аксесуарів. Однак останнім часом все більшу популярність здобуває букет квітів у капелюшній коробці.

Приводом щоб подарувати квіти у коробці може стати будь-яке святкування – день народження або ювілей, новосілля або випускний бал, визнання в любові або знак дружби й поваги. Адже квіти в капелюшках виглядають оригінально та вишукано, вони можуть підійти для будь-якого приводу. Та й без приводу отримати в подарунок квіти в капелюшних коробках буде приємно будь-кому.

Якщо ви хочете зробити сюрприз близьким або друзям, можете бути впевнені в тому, що наші квіти довго збережуть свою свіжість. До нас слід звернутися з кількох причин:

Ми складаємо букети тільки із свіжодоставлених квітів.
При складанні композицій ми використовуємо не тільки флористичну губку, а й спеціальні «підживлення» для квітів, що істотно продовжує життя рослин.
Букети складаються безпосередньо після отримання замовлення.
У нас можна швидко вибрати букет квітів і прямо на сайті замовити квіти в круглій коробці у м. Рівне. Важливою перевагою нашої компанії є й те, що ми доставимо подарунок своєчасно. Доставка буде здійснена у вказаний вами термін.

Вперше упаковувати квіти в капелюшні коробки прийшло в голову законодавцям моди – французам. І ця ідея стала не тільки привабливою з точки зору естетики, але й практичною. Поставляння квітів в капелюшних коробках дозволяла зберегти букет в своєму первозданному вигляді, оскільки така упаковка захищала ніжні квіти при транспортуванні.

Замовлення квітів у коробці вже популярне не тільки у Франції, але й далеко за її межами. Цю ідею підхопили флористи багатьох країн, і сьогодні купити букет квітів в шляпній коробці можна практично в будь-якому місті. Винятком не є і Рівне, проте перш, ніж замовити квіти в коробці, варто вибрати гідну компанію. Ми можемо запропонувати адекватні ціни та красиві композиції зі свіжих квітів у Рівному.

троянди в капелюшній коробці в Рівному фото

 

 

Для замовлення квітів телефонуйте
☎ +38(098)388-27-00 (Viber WhatsApp)