Як зберегти букет квітів у спеку

микс букет в шляпной коробке фото

Будь-який досвідчений флорист знає про те, що спека становить серйозну загрозу для букета. Квіти погано переносять високу температуру. Вони втрачають свою свіжість і красу, починають в’янути. Далі будуть перераховані поради, які допоможуть зберегти композицію на максимально тривалий період часу.

Що необхідно робити?

Помістіть квіти у світле приміщення. Важливо, щоб на них не потрапляли сонячні промені. Ні в якому разі не можна розміщувати букети в безпосередній близькості з кондиціонером і вікном. Важливо забезпечити оптимальний температурний режим. Він становить + 18-22 градуси за Цельсієм. Підтримувати таку температуру влітку досить складно. Так що рекомендується відправляти рослини на нічну “реабілітацію”. Розміщуйте квіти у відро або ванну. Важливо, щоб вони були наповнені холодною водою.

Періодично необхідно здійснювати зрізання рослин, що в’януть, так квіти будуть краще вбирати вологу. Потрібно періодично міняти воду у вазі. При цьому рекомендується додавати в неї спеціальні склади. Це може бути, наприклад, розчин амонію. Він дозволить зберегти квіти свіжими й красивими на більш тривалий період часу. Обприскуйте букет пульверизатором.

Троянди, тюльпани, лілії та орхідеї досить погано переносять спеку. У воду до них слід додавати половину таблетки аспірину та регулярно зрізати зів’яле листя. Тільки так можна зберегти свіжість.

Де придбати відповідний букет?

У нашому магазині квітів можна завжди відшукати якісний варіант. Що стосується цін, то вони знаходяться на доступному рівні. Для того, щоб порадувати дорогу людину, не доведеться витрачати багато грошей. У нашій компанії працюють тільки професійні флористи, які створюють привабливі композиції. Також пропонується кур’єрська доставка по місту та області, подарунок прибуде максимально швидко.

Ми пропонуємо:

  • троянди;
  • еустоми;
  • кущові троянди;
  • гортензії;
  • орхідеї;
  • лілії;
  • альстромерії;
  • сезонні квіти.

Також можна доповнити подарунок різними солодощами (тортами, цукерками) і повітряними кулями. Все це продається в нашому магазині.

Познайомитися з асортиментом можно ТУТ

букет червоних роз фото
Для замовлення квітів телефонуйте
☎ +38(098)388-27-00 (Viber WhatsApp)